Systemy Aluminiowe

Zabudowa Tarasów, Balkonów, Balustrady ,Ogrodzenia , Pergole - wszystko w Systemach aluminiowych firmy Aluminco, z Certyfikatem Bezpieczeństwa CE

Systemy anodowane, malowane proszkowo (w dowolnym kolorze) oraz RAL, wykończenia specjalne, wykończenia teksturowane oraz w imitacji drewna


Oferujemy szeroki wachlarz produktów greckiego producenta ALUMINCO.

Dzięki sprawdzonemu dostawcy jesteśmy w stanie zagwarantować produkty najwyższej jakości, które pozwalają spełniać oczekiwania Klientów.

 Obecnie produkty firmy ALUMINCO sprzedawane są w ponad 60 krajach na całym Świecie. W ramach procesu rozwoju wszystkie serie produktów są certyfikowane przez renomowane instytucje międzynarodowe, takie jak UK Laboratory Intertek, US UL CLEB Test Laboratory oraz akredytowany niemiecki instytut IFT ROSENHEIM.

Aluminco nieustannie doskonali każdy aspekt działalności, inwestując w badania i rozwój. Zespół inżynierów pracuje nad tym aby łączyć estetykę projektu z funkcjonalnością, aby dostarczyć projekt, który przetrwa próbę czasu.

Stosowane konstrukcje i wymiary w balustradach linia F-50

System Accord

słupek – Φ 42,4 mm , poręcz – Φ 50 mm, profile pionowe/poziome – Φ 16 mm

System Accord “Square”

słupek –  40×40 mm ,  poręcz –  30×80 mm,   profile pionowe/poziome –  16×16 mm

Nowoczesne Balustrady Linia - F 50

Linia F50 opiera się na prostym sposobie projektowania i postrzegania konstrukcji: system rur z anodyzowanego aluminium, artystycznie zaprojektowanego, dającego doskonały, wysoce estetyczny efekt.

Elementy metalowe można łatwo łączyć z płytami szklanymi lub poliwęglanowymi, dając nieograniczone możliwości zastosowań projektowych. Kilka zastosowań systemu F50 oferuje unikalne rozwiązania dla nowoczesnych konstrukcji, takie jak:

  • Balustrady balkonowe, wykazujące szczególną odporność na różne warunki atmosferyczne.
  • Balustrady schodów wewnętrznych, dające wrażenie wysokiej estetyki wewnątrz domów i budynków. 
  • Balustrady schodów zewnętrznych, odpowiednie do nowoczesnych domów i budynków. 
  • Balustrady schodowe w przestrzeniach publicznych, szczególnie przydatne w dużych miastach, a także innych przestrzeniach, takich jak baseny hotelowe, domowe itp. na balkony i schody.

Bramy i Ogrodzenia

BRAMY
Bramy są produkowane jako uzupełnienie ogrodzeń, a wybór modeli jest nieskończony.
Dostępne w szerokim wyborze modeli i kolorów , bramy ALUMINCO praktycznie nie wymagają konserwacji i nie rdzewieją ani nie gniją jak stal czy drewno!
Niezależnie od tego, czy wybierzesz bramę klasyczną, czy współczesną , z czasem przetrwają próbę, ponieważ dzięki wysokiej jakości malowaniu proszkowemu i okuciu są odporne na warunki atmosferyczne nawet na obszarach przybrzeżnych
Może być ręczna lub zautomatyzowana , z aluminiowymi bramami oferującymi największą korzyść w postaci dłuższej żywotności, ponieważ lżejsza brama zmniejsza zużycie wszystkich komponentów bez uszczerbku dla bezpieczeństwa!
Bramy dostępne są w wielu konfiguracjach, brama dla pieszych na zawiasach, brama wjazdowa przesuwna lub brama boczna.

OGRODZENIA
Oferujemy szeroką gamę systemów ogrodzeniowych o minimalistycznym wzornictwie i wyraźnych liniach, zgodnych z najnowszymi trendami architektonicznymi, charakteryzujących się wyjątkową wytrzymałością i podwyższonym poziomem bezpieczeństwa.
Idealne do użytku domowego i komercyjnego , obejmują i chronią Twój dom w najbardziej dyskretny sposób.
W naszej ofercie znajdują się ogrodzenia aluminiowe , ogrodzenia basenowe, osłony prywatności oraz ogrodzenia ogrodowe . Całość wykonana z wysokiej jakości aluminium oraz w licznych wariantach wzorniczych, pozwalających na swobodę w kreatywności!
Szeroka gama lakierów proszkowych oferuje 10 lat gwarancji QUALICOAT, a nasze kolory Wood Effect są naprawdę niezwykłe!
Ogrodzenia, takie jak bramy, są przeznaczone do montażu zarówno przez kompetentnego instalatora, jak i budowniczego lub majsterkowicza

Pergole

System pergoli został stworzony, aby odpowiedzieć na potrzebę stylu życia na świeżym powietrzu.

Łatwa w montażu i instalacji pergola może przypominać oryginalną klasyczną, drewnianą lub z zastosowaniem poliwęglanowych płyt jako osłony, staje się ozdobą nowoczesnego domu.

Pergola dostępna jest w szerokiej gamie kolorów RAL i RAFAELLO oraz w odcieniach imitujących drewno, a przede wszystkim jest certyfikowana przez standardy klasy nadmorskiej, zapewniając maksymalną ochronę i brak konieczności konserwacji.

Linia Crystal - System nośny szkła

Zaawansowany system przeszkleń nośnych na bazie profili aluminiowych to idealny system dla przeszklonych balustrad (balkonów, schodów i obudów budynków) o wysokich standardach architektonicznych.

Oferuje imponujący efekt estetyczny i funkcjonalny bez ograniczenia widoku . Jest bezobsługowy, łatwy do czyszczenia i wyprodukowany zgodnie z UNI EN 10807 i NF P01-013.

System Crystal line jest dostępny w 3 podstawowych modelach: In-floor, On-floor i External. Każdy z modeli oferuje inne zastosowania.

System może być umieszczony na ostatnim piętrze lub na parapecie przy zastosowaniu przeszklenia o szerokości 16 lub 20 mm i wysokości 100 cm (triplex, securit). Podstawa systemu jest osłonięta aluminiowymi osłonami bocznymi, które umożliwiają wymianę przeszklenia bez uszkadzania systemu czy podłogi końcowej. Osłony boczne dostępne w kolorze RAL, kolory specjalne, typ anodowany inox, imitacja drewna.

Firma Aluminco ulepszyła system, proponując zastosowanie 3 różnych modeli blatów szynowych(okrągły, owalny i okrągły ze specjalnym otworem). Blaty szyn są opcjonalne i są dostępne w tym samym kolorze co osłony boczne. Możliwe jest przeszklenie bez pochwytu, ale z polerowanymi krawędziami.

Open Air

Łącząc innowacyjne technologie ze specjalnymi liniami projektowymi, Open Air System jest najlepszą odpowiedzią na zapotrzebowanie na nowoczesne i stylowe przestrzenie zewnętrzne, takie jak restauracje, kawiarnie, ogrody dachowe, hotele itp.

Wyjątkowa innowacja, opatentowana* i dostępna wyłącznie w firmie Aluminco, w której ruchoma część systemu jest podnoszona lub opuszczana jednym ruchem i bez wysiłku, zgodnie z naszymi życzeniami i warunkami pogodowymi.

Poza tym to, co sprawia, że ​​Open Air System jest naprawdę nieodparty, to jego minimalistyczny design, współczesne piękno i najwyższa jakość . Prosty i nowoczesny jednocześnie, zapewnia nieskończone możliwości rozwiązywania nawet najtrudniejszych problemów projektowych lub konstrukcyjnych.

Zobacz inne filmy Video firmy Aluminco

Julietta

Julietta, rozwiązanie systemowe firmy ALUMINCO , to nowoczesny wygląd bariery „bez balkonu”, zapewniający minimalistyczne konstrukcje o maksymalnej wytrzymałości.

Nowoczesne budynki wykorzystują okna i drzwi o pełnej wysokości do tworzenia większej „wirtualnej przestrzeni” w małym środowisku. Stwarza to rozszerzenie widoczności na zewnątrz i powiększa punkt widzenia od wewnątrz. W sytuacjach „bez balkonu” Julietta jest najlepszym rozwiązaniem we współczesnym stylu.

Pracując jako osłona lub bariera umieszczona na zewnątrz okien i drzwi o pełnej wysokości, Julietta zapewnia przede wszystkim bardzo uspokajające uczucie , gdy jest zamontowana na pierwszym piętrze lub wyższych piętrach, które nie prowadzą do balkonu „chodź po nim”.

Od wewnątrz uzyskujesz niezakłócony widok , z czystym elementem rozciągającym się w poprzek otworu, bez pionowych prętów lub słupków, bez zacisków do szkła, tworząc w ten sposób bardzo smukłe linie wzroku.

Dostępna w 2 KIT i 5 różnych odcieniach, Julietta to całkiem obiecująca.
ZESTAW: JLT06-1000 i JLT06-1100 Kolory
: RAL 9016 – RAL 9005 – 9005 MAT – 420 Anod – Czarny Anod

Cechy 

  • Dostępne w trzech różnych grubościach szkła
  • Montaż na elewacji lub bezpośrednio na ramie okiennej, odpowiedni do ram aluminiowych
  • Możliwość różnych jednostek wypełnienia
  • Opcjonalnie montowany z górną poręczą